Головна » 2020 » Січень » 15 » Завершився перший тур VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»
16:48
Завершився перший тур VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

Бути фінансово обізнаним – це потреба і вимога часу. Допомагає в цьому курс «Фінансова грамотність», який викладається в закладах з 2012 року як предмет варіативної складової навчальних планів.

З 7 листопада по 10 грудня 2019 року тривав заочний двобій між командами-суперниками VІ Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Участь у Турнірі взяли 25 команд з різних областей України.

Вперше участь у Турнірі взяла команда «FinTeam» Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН» у складі учнів 10 класу: Давидової Альони, Данілової Марії, Лади Вікторії, Луговець Олени, Ніщименко Олени, Бондаренка Вадима та Загинайла Віктора. Наша команда була єдиною з Київської області, ще 2 команди були з м. Києва.

Під час відкриття Турніру були визначені 13 пар команд-суперників та завдання для опрацювання з курсу «Фінансова грамотність»: відеоролик про команду та мультимедійну презентацію за визначеною жеребкуванням темою. Наша команда отримала в суперники досвідчену команду «Золотий запас» з м. Харкова, яка вже показувала високі результати у попередніх турнірах. Тема двобою, яка випала командам: «Типи законних платіжних засобів, які використовуються в Україні».

З 11 грудня по 12 січня фахове журі оцінювало відеовізитівки та мультимедійні презентації завдань, що були визначені під час жеребкування. Серед переможців двобою за рейтингом оцінок було визначено десять команд-переможців для півфінальної та фінальної гри, яка відбудеться 28-29 січня 2020 року у м. Києві, а також три команди - переможці, які вибороли першість у двобої, але не потрапили до «десятки». За результатами суми балів «відеоролик+презентація» наша команда «FinTeam» виборола перемогу у «Золотого запасу» з результатом 1935 балів і увійшла до групи 13 переможців у двобої, отримавши 11-й результат.

Журі у складі науковців, методистів з різних закладів України працювало в режимі онлайн, а оцінки кожного члена журі увійшли до узагальненого протоколу, що розміщений на сайті ДВНЗ «Університет банківської справи».

Вітаю учасників команди із вдалим стартом і висловлюю щиру вдячність за допомогу нашому оператору та інформаційному консультанту, вчителю інформатики Богуславського НВО Сергію Мацаєнку, всім учням 10 класу за підтримку! Це наша спільна перемога, попереду – нові успіхи на шляху до вершин фінансової грамотності.

 

Ірина Притула, керівник команди «FinTeam»,

вчитель курсу «Фінансова грамотність»

Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН»

Категорія: Новини | Переглядів: 61 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]