Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Всеукраїнський день бібліотек - круглий стіл
11:14
Всеукраїнський день бібліотек - круглий стіл
28 вересня 2012 року відбувся круглий стіл шкільних бібліотекарів присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

    У день професійного свята бібліотекарів суспільство вшановує подвижників бібліотечної справи. Це бібліотекарі Богуславської спеціалізованої школи №1 Пшоно Н.І., Усенко-Півторацька Н.І., Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Горовенко А.І., Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Трофімова Л.М.
   Обговорювалася тема «Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки». Мета цього круглого стола розширити уявлення шкільних бібліотекарів про нетрадиційні форми роботи, підкреслити ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання дітей та привернути увагу суспільства до критичного становища, в якому опинилися шкільні бібліотеки сьогодні.
    Розробити заходи до місячника шкільних бібліотек.
«Бібліотека для всіх» Нехай ця фраза буде не порожніми гаслом, а стилем роботи.
     Із святковою програмою «Неопалима купина! Моя бібліотека! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!» завітали читачі бібліотеки. Ведучі 9-А класу Іващук Богдан, Поліщук Альона, Книжкова муза – Пономаренко Юля (в українському одязі у вінку і з хлібом сіллю на рушнику) учні 7-Б класу привітали віршами про книгу Когут Максим, Оляніцька Тетяна, Самусенко Настя, Кучерявий Ігор, Пилипченко Анастасія, Шокова Яна та одвічно сварливі баби Параска і Палашка у виконанні Козик Каріни, Ткалич Діани.
    Своїми піснями зачарували присутніх Шіяненко Олександра, Попович Сніжанна, Самусенко Настя.
Категорія: Новини | Переглядів: 1015 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]