Головна » 2018 » Травень » 3 » Визначено переможців заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»
09:16
Визначено переможців заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2017 року № 866 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" з 21 по 28 квітня 2018 року в м. Івано-Франківськ відбувся третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‑ 2018»  на якому Богуславщину представляв учитель фізики Богуславської спеціалізованої школи №1 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Богуславської районної ради - Володимир Миколайович Сиротенко.

За результатами всіх випробувань, фаховим журі  лауреатом (ІІ місце) третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика» визнано Сиротенка Володимира Миколайовича.

Висловлюємо подяку  Володимиру Миколайовичу за високий рівень професійної майстерності, за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес та бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати зростати і у професійній, і в інших сферах життя.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 83 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]