Головна » 2018 » Серпень » 6 » Використанням ігрових наборів LEGO
08:03
Використанням ігрових наборів LEGO

02 та 03 серпня 2018 року на базі Богуславської спеціалізованої школи № 1 проводилися навчальні тренінги «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі початкової школи» щодо впровадження діяльнісних та ігрових методів з використанням ігрових наборів LEGO для учителів, які у 2018/2019 навчальному році працюватимуть з учнями 1-х класів (тренер Залуцька Оксана Валеріївна).

LEGO – одна з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, яка широко використовується під час  навчання і розвитку дитини.

Технологія застосування LEGO обумовлюється її високими освітніми можливостями: багатофункціональністю, технічними та естетичними характеристиками, використанням у різних ігрових і навчальних зонах.

 

Основним видом діяльності школярів є гра. Робота з конструктором LEGO дозволяє молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички. Відбувається знайомство з навколишнім світом за допомогою гри та творчості.

Добре організована робота з конструктором LEGO має великий виховний потенціал: допомагає виробляти певні якості особистості – посидючість, терпіння, взаємоповагу, охайність.

Ознайомивившись з ігоровою технологією, учителі дійшли висновку, що використання LEGO на заняттях своїм змістом, формою організації та результативністю сприяє формуванню в учнів вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти, виділяючи характерні особливості героїв, подій і т. д., що впливає на розвиток уваги, спостережливості, пам'яті, просторових уявлень, уяви.

Категорія: Новини | Переглядів: 27 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]