Головна » 2018 » Червень » 12 » Рідний таборе, прощай!
09:52
Рідний таборе, прощай!

Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити, а пришкільний табір – одне із місць, де можна змістовно провести час.

Завдяки спільним зусиллям районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, сільських рад, колективів закладів освіти, батьків, у цьому році 700 учнів району мали змогу відпочити в 11 пришкільних таборах  з денним перебуванням, які функціонували при закладах загальної середньої освіти Богуславщини з 29 травня по 11 червня 2018 року.

Органами місцевого самоврядування, відділом освіти та колективами закладів було вжито усіх заходів щодо максимального задоволення потреб учнів та організації їх дозвілля. В цьому році відпочинок дітей у пришкільних таборах було профінансовано на загальну суму 179 890 грн., кошти передбачені на харчування, екскурсії, канцтовари, медикаменти.

Кожен день зміни не був схожим на попередній, мав свою тематику та проходив під відповідним гаслом. Робота таборів була дуже різноманітною: пізнавальні заходи, веселі ігри, конкурси, цікаві екскурсії, заходи з національно-патріотичного виховання.

Протягом зміни у таборах забезпечено належний догляд за дітьми, дотримання режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи.

За цих коротких 10 днів перебування у табірній родині всі краще пізнали один одного, згуртувалися, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.

Щоденний фотозвіт можна переглянути за посиланням

http://osvitaboguslav.at.ua/index/tabori/0-314

Категорія: Новини | Переглядів: 98 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]