Головна » 2016 » Серпень » 26 » Районна педагогічна рада
14:58
Районна педагогічна рада

  26.08.2016 року на базі Богуславської спеціалізованої школи №1 відбулася традиційна серпнева педагогічна конференція, яка в цьому році проводилась в новому форматі та мала назву Районна педагогічна рада «Стратегічні вектори модернізації системи освіти у 2016/2017 навчальному році», на якій були підведені підсумки роботи освітянської галузі за минулий рік, зроблені акценти на основних особливостях 2016-2017 навчального року та завданнях, поставлених перед освітньою галуззю району.

   У роботі ради взяли участь представники органів виконавчої влади: голова райдержадміністрації – І.А.Старенька, голова районної ради – В.М. Замирайло, заступник голови райдержадміністрації – О.П.Салата, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Київської ОДА – Любов Іванівна Ківшарь,  вчений секретар КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Лариса Василівна Кабан, начальник відділу освіти О. В.Поліщук, головні спеціалісти відділу освіти, керівники навчальних закладів та їх заступники з НВР, методисти РМК.

Начальник відділу освіти звітувала перед учасниками ради про роботу відділу освіти та освітніх закладів району у минулому навчальному році. В своїй доповіді Оксана Василівна окреслила 15 основних напрямків діяльності освітньої галузі та зосередила увагу на нововведення які чекають освіту в 2016/2017 н.р., ознайомила присутніх з проектом  для обговорення «Нова школа», метою якого є: різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадської активності.

Наразі перед закладами освіти та педагогічною спільнотою стоять дуже відповідальні завдання, головними з яких, насамперед, є забезпечення рівного доступу до якісної освіти, в тому числі й тих осіб, що потребують корекції фізичного розвитку; посилення національно-патріотичного виховання молоді; запровадження у навчальних закладах енергозбережувальних технологій; забезпечення дітей якісним харчуванням; оснащення навчальних кабінетів сучасним обладнанням та комп’ютерною технікою; підтримка обдарованих дітей.

Освіта Богуславщини – це 18 загальноосвітній, 6 дошкільних та 2 позашкільні навчальні заклади, 3054 учні, з них – 346 першокласників, 1005 вихованців та 618 педагогічних працівників.

З 1 вересня 2016 року з метою забезпечення фізичного, розумового і психологічного розвитку, корекції психологічного і фізичного розвитку, оздоровлення дітей, на базі ДНЗ №1 розпочне роботу Дошкільний навчальний заклад  (Центр розвитку дитини) та з метою задоволення зростаючих потреб міського й  сільського населення у дошкільній освіті дітей в Богуславських ДНЗ №1,4,5,6 та Медвинському ДНЗ будуть відкриті  групи з короткотривалим перебування для дітей віком від 3 до 6(7) років, які з певних причин не можуть його відвідувати за повним режимом перебування.

З метою ціленаправленого переходу освітньої системи району в новий стан, що дасть можливість забезпечити нову якість освіти, доступність освітніх послуг, підвищення ефективності використання освітніх ресурсів, забезпечення в подальшому можливостей профільної освіти учнів старшої школи у 2016/2017 продовжать роботу освітні округи на базі Богуславської СШ №1,  Медвинської ЗОШ та розпочне роботу освітній округ з опорним навчальним закладом Іванівський НВК І-ІІІ ступенів.

Оксана Василівна подякувала всім за підготовку навчальних закладів до нового навчального року та побажала підкорити нові вершини творчості, обдарованості та визнання.

Категорія: Новини | Переглядів: 357 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]