Головна » 2018 » Березень » 19 » Підтримка обдарованих дітей
08:38
Підтримка обдарованих дітей

Відповідно до Державної Програми «Діти України» та на виконання розпорядження голови Богуславської РДА від 19.04.2016 року «Про затвердження районної програми з обдарованими дітьми «Обдарована дитина на 2016-2018 роки» в Богуславському районі, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, з метою створення умов, гарантій і стимулів для розкриття творчих здібностей,  здійснюється підтримка обдарованої молоді.

Протягом останніх років учні Богуславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - №3 - гімназія» неодноразово ставали переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів.

У 2017-2018 навчальному році учениця 9-го класу, Яковишена Віра, завоювала 3 призових місця на обласному етапі олімпіад, одне з яких – перше, з трудового навчання.

Для участі у ІV Всеукраїнському етапі олімпіад з трудового навчання, де учениця повинна була продемонструвати уміння володіти новими технологіями обробки матеріалів, потрібно було придбати електричну швейну машину. Адміністрація Богуславського НВК звернулась до Громадської приймальні політичної партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність», до  голови Богуславської райдержадміністрації Старенької І. А., начальника відділу освіти Поліщук О.В. з проханням допомогти у придбанні необхідного обладнання. В результаті співпраці та за участі депутатів районної ради від БПП «Солідарність» були виділені кошти й в короткий термін придбано швейну машину JANOME SEW LINE.

Категорія: Новини | Переглядів: 72 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]