Головна » 2018 » Листопад » 8 » Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації
12:27
Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації

Сьогодні одним із пріоритетних напрямів політики нашої держави є створення інклюзивного освітнього середовища.
Сучасний етап модернізації освіти також пов’язаний з усвідомленням соціумом свого ставлення до соціально незахищеного населення. Як і в більшості країн світу, в Україні концепція інклюзивної освіти застосовується до людей з особливими потребами.
Педагогічні працівники закладів освіти Богуславщини та фахівці КУ «ІРЦ» також не залишаються осторонь і постійно приймають участь у різноманітних заходах пов’язаних з інклюзивним навчанням.
08 листопада 2018 року, головний спеціаліст відділу освіти, директор та фахівці КУ «ІРЦ» взяли участь в ІV Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації» за участю Марини Порошенко, А.Г.Шевцова (директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України), Ю.В.Дмитрієвой-Заруденко (головний спеціаліст відділу інклюзивного навчання ті ІРЦ МОН), голови КОДА Терещука О.Д. та директора ДОН Рогової В.Б. який відбувсь на базі ДЗ вищої освіти «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 21 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]