Головна » 2017 » Серпень » 29 » Освіта Богуславщини - простір успіху
16:48
Освіта Богуславщини - простір успіху

  Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

 

   Так, 29 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Богуславської СШ №1 відбулася стратегічна сесія для педагогічних працівників – «Освіта Богуславщини - простір успіху: пріоритети та стратегія розвитку», в якій взяли участь голова Богуславської районної державної адміністрації І.А. Старенька, заступник голови райдержадміністрації О.П. Салата, міський голова С.В. Дяченко, заступник голови районної ради А.Л. Резніченко,  депутати районної ради – В.М. Хоменко, Л.М. Кипиченко, О.В. Петренко, керівники навчальних закладів району, педагогічні працівники, голови профспілкових організацій навчальних закладів району та інші.

    З вітальним словом до присутніх звернулася голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька Ірина Абрамівна, яка привітала всіх із Днем знань і початком нового 2017-2018 навчального року, наголосивши, що освіта сьогодення має складну місію. І полягає вона в тому, що орієнтуючись на завтрашній день, треба мати гарантію - якісну освіту, адже кожна родина сподівається дати своїй дитині глибокі, сучасні знання, які дадуть змогу ствердитись у житті, бути корисною своїй країні.

   В ході сесії з ґрунтовною доповіддю, що містила всебічний аналіз справ у галузі освіти району, виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Поліщук О.В.

     Підсумовуючи 2016-2017 навчальний рік Оксана Василівна відзначила працю вчителів та усіх освітян району, більш детально зупиняючись на виконанні поставлених завдань минулого навчального року у шкільній й дошкільній освіті та визначила перспективні плани роботи на новий.

     До доповіді долучилися директор опорного навчального закладу – Глазко Л.М., директор Богуславського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 - гімназія» - Байбуз Л.Ф. та завідуючий КДНЗ №1 – Сімак М.М.

     Підсумком сесії було прийняття рішення,  у якому визначено основні завдання, над якими будуть працювати відділ освіти та навчальні заклади у 2017-2018 н.р. у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Депутат  районної ради від "Опозиційно блоку" - Л.М. Кипиченко вручив подарункові сертифікати.

З матеріалами стратегічної сесії можна ознайомитись

Доповідь

Презентація

Рішення

Переглядів: 129 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]