Головна » 2017 » Вересень » 22 » Олімпійський тиждень на Богуславщині
14:41
Олімпійський тиждень на Богуславщині

З метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвивати інтерес до пізнання історії, виховуючи любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння, виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати почуття патріотизму, любов до Батьківщини з 07.09. по 15.09. в навчальних закладах Богуславщини проведено Олімпійський тиждень фізичної культури та спорту.

Протягом тижня у  школах району учні 1-11 класів мали змогу випробувати свої сили у різних спортивних заходах та змаганнях.

У навчальних закладах тиждень почався з  Олімпійського уроку в якому взяло участь 2863 учні.

Для учнів молодшої школи кожного дня проводилась ранкова зарядка, були проведені  спортивні ігри «Веселі старти», конкурс малюнків «Дружба і спорт», «Спорт у моєму житті», естафети, зустрічі з почесними спортсменами.  

Для учнів середніх та старших класів пройшли змагання з міні-футболу, піонерболу, настільного тенісу, волейболу, легкоатлетичні забіги на різні дистанції. Змагання за програмою районної спартакіади до дня «Фізичної культури та спорту» за  результатами яких , переможці отримали грамоти та медалі.  Учні 5-11 класів виготовляли інформаційні стіннівки «Улюблений вид спорту».  Протягом тижня старшокласники мали змогу взяти участь у  конкурсі створення презентації на тему «Спорт - це здоров’я». Були проведенні змагання з велокросу.

В проведенні заходів брали участь почесні гості: Голова Богуславської РДА  І.А.Старенька, заступник голови РДА  О.П.Салата, начальник відділу освіти О.В.Поліщук, А.Б.Даниленко  завідувач сектору спорту Богуславської РДА , депутати міської та районних рад .  Островський О.М. багаторазовий переможець та призер, чемпіон Європи та України з пауерліфтингу, юні спортсмени та гості міста.

Бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім'я процвітання України!

Категорія: Новини | Переглядів: 102 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]