Головна » 2018 » Вересень » 12 » Секрети успіху від очільника області
16:35
Секрети успіху від очільника області

12 вересня 2018 року на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія» пройшла зустріч старшокласників з головою Київської обласної  державної адміністрації  Олександром Любомировичем Горганом.

Разом з Олександром Любомировичем до закладу освіти завітали голова Богуславської райдержадміністрації І.А.Старенька, голова Богуславської районної ради В.М. Замирайло, міський голова В.М. Дяченко та начальник відділу освіти О.В.Поліщук.

Очільник Київщини провів з учасниками заходу комунікаційний тренінг, під час якого розповів як стати успішною людиною.

За словами губернатора Київщини, основними складовими успіху є довіра, здоров’я, особисті звички, побудова стосунків з іншими людьми, моральні якості особистості та професійна майстерність.

«Час, проведений за книгою, в спортивному залі, відведений на вивчення іноземної мови – це інвестиції у ваше майбутнє», - наголосив Олександр Горган.

Старшокласники разом з педагогами стали активними учасниками тренінгу, будували життєву траєкторію, ставили цілі на майбутнє.

Олександр Любомирович – спортсмен, політик, лідер, харизматична особистість – на прикладі власного життя показав як досягти успіху.

Наприкінці зустрічі губернатор області побажав молоді успішного майбутнього та подарував закладу сучасний ноутбук.

Категорія: Новини | Переглядів: 49 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]