Головна » 2018 » Квітень » 26 » Об'єктове тренування
13:42
Об'єктове тренування

  25 квітня 2018 року на базі Хохітвянського НВК проводилося об'єктове тренування в ході проведення районного командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Богуславської районної ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області

      Метою навчання було перевірити готовність працівників та учнів НВК евакуюватися при надходженні інформації про виявлення вибухонебезпечного (підозрілого) предмета (замінування), вміння взаємодіяти з поліцією, підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій України, медиками та іншими службами району. Відпрацювання у працівників та учнів НВК навичок і здатності самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися у ситуації, що склалася. Навчання прийомам та способам порятунку і евакуації людей.

         Керівниками навчань були начальник відділу економічного розвитку та цивільного захисту Богуславської РДА Джемесюк А.В. та заступник голови Богуславської РДА керівник з надзвичайних ситуацій Салата О.П.

         В навчанні були задіяні представники національної поліції,  служби з надзвичайних ситуацій, медики, газової служби, водоканалу, РЕСу, працівники відділу освіти Богуславської РДА, працівники Богуславської спеціалізованої школи №1 та інші.

         Навчання пройшли успішно. Показали злагоджені дії всіх служб району.

Категорія: Новини | Переглядів: 87 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]