Головна » 2018 » Травень » 25 » Навчальний рік закінчився, останній дзвоник пролунав…
09:15
Навчальний рік закінчився, останній дзвоник пролунав…

Свято останнього дзвоника – це не просто закінчення ще одного навчального року. Для кожного цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Сьогодні, 25 травня, в усіх закладах освіти Богуславщини пролунав для школярів традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення навчального року, упродовж якого учні старанно засвоювали шкільні науки, розвивали творчі і духовні здібності.

У дев’ятих класах навчання завершили 314 учнів, з яких 23 очікують отримати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою, з одинадцятих класів крок у доросле життя зробили 100 випускників, серед яких 8 претендують на золоті медалі й 2 – на срібні - остаточна кількість медалістів стане відомою після завершення зовнішнього незалежного оцінювання. Загалом же останній дзвоник у 17 закладах району пролунав для 3100 школярів.

У гості до школярів, поздоровити зі святом «Останнього дзвоника», завітали представники органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування. Побажали всім учням веселих та незабутніх літніх канікул, а випускникам успіхів у складанні ЗНО при вступі до вищих навчальних закладів, міцної сили духу та впевненості у собі. Також висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щедрість сердець.

Богуславський НВК

Медвинська ЗОШ

Киданівський НВК

Богуславська СШ №1

Тептіївський НВК

Шупиківський НВК

Іванівський НВК

Дибинецький НВК

Ісайківський НВК

Розкопанецька ЗОШ

Саварський НВК

Хохітвянський НВК

Бранепільський НВК

Відділ освіти приєднується до привітань і бажає всім впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, адже саме від наших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої України.

Категорія: Новини | Переглядів: 125 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]