Головна » 2018 » Травень » 4 » «Ми всі різні та особливі»
09:41
«Ми всі різні та особливі»

03.05.2018 року на базі Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія» відбувся семінар-практикум для батьків дітей з особливими освітніми потребами на тему «Ми всі різні та особливі».

 Директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Шелудько Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з організацією діяльності Центру, педагог-логопед Васильченко Наталія Володимирівна надала методичні поради, щодо особливостей роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Практичний психолог Кривобород Юлія Василівна провела тренінгове заняття «Наші особливі діти».

В ході семінару-практикуму були прийняті наступні рекомендації:

  1. продовжувати проводити просвітницькі заходи для батьків дітей з особливими освітніми потребами;
  2. консультувати батьків щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дітей з особливими освітніми потребами;
  3. батькам тримати постійний зв’язок з педагогом, допомагати дитині, але не виконувати завдання за неї, закріплювати завдання, по можливості, в ігровій формі, не нехтувати порадами педагогів щодо необхідності консультування та лікування у лікарів-фахівців;
  4.  мамам рекомендовано дбати про власний емоційний комфорт та свою особистісну цілісність, сприймати свою дитину такою, якою вона є, формувати навчальне та виховне середовище спираючись на сильні сторони дитини.
Категорія: Новини | Переглядів: 67 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]