Головна » 2018 » Травень » 14 » Людина не товар...
10:23
Людина не товар...

Відповідно до Законів України «Про протидію торгівлі людьми», листа Міністерства освіти і науки України від  04.04.18  №1/9-198 «Щодо освітньої діяльності з протидії торгівлі людьми в закладах освіти», з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та відповідно до листа КВНЗКОР «Академія неперервної освіти» від 11.04.2018  № 01-13/581 «Щодо освітньої діяльності з протидії торгівлі людьми в закладах освіти» в закладах загальної середньої освіти з профілактики торгівлі людьми були проведені наступні заходи :

- інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань попередження торгівлі людьми за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція»

- години психолога з метою протидії торгівлі людьми та передумов торгівлі, зокрема щодо попередження насильства в сім’ї та дискримінації за ознакою статі.

- в шкільній бібліотеці створено постійну виставку інформаційно-методичних матеріалів з питань протидії торгівлі людьми та захисту прав неповнолітніх.

- ознайомлено учнів та їх батьків із номерами Національної гарячої лінії з питань запобігання насильству та захисту прав дитини та Національної гарячої лінії з питань запобігання торгівлі людьми.

- заняття з учнями молодшої школи «Конвенція ООН про права та свободу дітей».

- тренінгові заняття «Торгівля дітьми як небезпека життя».

- перегляд та обговорення відеофільму  «Станція призначення – життя», відеоматеріали, виготовлені Міністерством соціальної політики: «Зупинимо дитяче жебракування разом», «Зупинимо торгівлю людьми разом».

- виховні бесіди  «Незнайомі люди. Правила поведінки» – для вихованців позашкільного виховного закладу;

- поповнення на сайті «Психологічної скарбнички» інформаційними матеріалами «Що таке торгівля людьми» (для вихованців та батьків);

- круглиі стіли за темою "Поїздка за кордон - за і проти..."

Категорія: Новини | Переглядів: 67 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]