Головна » 2018 » Травень » 16 » «Крок у майбутнє» – свято Інтелекту, Гордості й Таланту.
14:47
«Крок у майбутнє» – свято Інтелекту, Гордості й Таланту.

Традиційно, в травні, напередодні свята "Останній дзвоник" на Богуславщині прийнято відзначати учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських  олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе; вшановувати їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості.

2018 рік, не став виключенням. 16 травня 2018 року за підтримки Богуславської районної державної адміністрації та районної ради в районному будинку культури відбулося свято талановитих дітей району «Крок у майбутнє» – свято Інтелекту, Гордості й Таланту. Воно як і завжди проходило урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших дітей.

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., голова районної ради Замирайло В.М., заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П. та начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Поліщук О.В.

Учні-переможці та призери Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та творчих конкурсів були нагороджені грамотами Богуславської районної державної адміністрації та районної ради.

Переможці обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів та спортивних змагань нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центру творчості дітей та юнацтва Київщини», грамотами Богуславської районної державної адміністрації та районної ради.

За високі досягнення протягом навчального року учнів відзначено не лише грамотами, а й грошовими винагородами,що надійшли їм на особові рахунки.

У 2017-2018 році талановиті учні Богуславщини вибороли 32 призових місць в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсі-захисті МАН та конкурсів знавців з української мови, 65 переможці творчих конкурсів та спортивних змагань.

Усіх присутніх вітала талановита молодь Богуславщини - вихованці Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості  і студенти Богуславського гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуя-Левицького. 

 Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється учнівська талановита родина!!!

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 58 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]