Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Ярмарка професій
11:51
Ярмарка професій

  Вибір професії - це справа не одного дня.


В рамках місячника професійної орієнтації  17 жовтня 2014 року на базі Богуславського ЦПТО відбувся профорієнтаційний захід, який привернув увагу випускників шкіл Богуславщини.  Організатором «Ярмарки професій» був  Богуславський районний центр зайнятості населення. В заході взяли участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Метою профорієнтаційного заходу було ознайомлення учнівської молоді випускних класів з представниками навчальних закладів різних рівнів акредитації, для того, щоб вони мали можливість з перших уст почути: правила та умови вступу, які документи потрібні для вступу, наявність факультетів та напрямів підготовки вузу.
На захід були запрошені представники:
Університету економіки та права «КРОК», Білоцерківського національного аграрного університету, Київського Европейського університету, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Національного фармацевтичного університету, Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, місцеві (Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького, Богуславського ВПУ СП  та Богуславського ЦПТО).
Учасникам ярмарки було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети, організовано екскурсію до виробничих майстерень Богуславського центру професійно-технічної освіти.
Виступи представників навчальних закладів були цікавими, яскравими, з використанням презентаційних фільмів та слайдів, доступних та зрозумілих для випускників.
Учні в свою чергу уважно придивлялися до презентацій, брошур, художніх виступів студентів, відшуковуючи у різноманітті професій, ту яка б припала до душі.
Завдяки «Ярмарки професій» випускники шкіл мали змогу почерпнути багато цікавого і корисного.
Сподіваємось, що багатьом учням ми допомогли обрати свій шлях у майбутнє. Залишається лише побажати їм успіхів у вступній кампанії 2015.

Категорія: Новини | Переглядів: 183 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]