Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Ярмарка професій
14:43
Ярмарка професій
 04.10.2013 р. в приміщенні ДНЗ «Центру професійно-технічної освіти» м.Богуслав, відбулась традиційна " Ярмарка професій та  вакансій ”  зустріч та спілкування учнів випускних класів району та міста з представниками  вищих навчальних закладів

В роботі ярмарки  взяли участь заступник директора центру зайнятості В.Г. Хоменко ,заступник голови Богуславської районної адміністрації Салата О.П.,  начальник відділу освіти адміністрації Харченко В,П., близько 150 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслав та Богуславського району, а також представники  засобів масової інформації.
Цього року на ярмарку прибули представники 12 навчальних закладів, зокрема: Білоцерківський національний аграрний університет, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя – Левицького, Таращанський агротехнічний коледж ім. Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка, Маслівський державний аграрний технікум ім. П.Ф. Гаркавого,  Київський інститут бізнесу та технологій, ДНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Київський міжнародний університет, Київський національний авіаційний університет, Київський національний університет ім.. Т. Г. Шевченка, Університет економіки і права «Крок».
Відвідувачі ярмарки ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови навчання. Учні також отримали інформацію щодо можливості професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, надавались юридичні консультації. Представники навчальних закладів ознайомили молодь з історією, традиціями, умовами навчання, рівнем організації культурно – масової та спортивної роботи.
       Учасникам ярмарки було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети.

 
Категорія: Новини | Переглядів: 380 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]