Головна » 2018 » Лютий » 8 » До школи – з комфортом
13:37
До школи – з комфортом

Богуславщина отримала новий шкільний автобус

Освітня стратегія району спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку загальної середньої освіти, модернізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів для забезпечення права громадян України на повну загальну середню освіту та максимального задоволення їх освітніх і культурних потреб. Однією з умов модернізації навчальних закладів є забезпечення належної організації підвозу учнів до місць навчання і додому.

У 2016 році відповідно до Плану модернізації мережі навчальних закладів Богуславського району на 2016-2020 роки відбулася реорганізація Біївецького НВК з пониженням ступеня (рішення сесії районної ради від 17.08. 2016 року № 110-08-VIІ ).

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості, відповідно до державної програми «Шкільний автобус», за сприяння облдержадміністрації, обласної ради та районної влади Біївецький НВК отримав новий шкільний автобус.

І ось, 07 лютого 2018 року, на базі Богуславської СШ №1,  яку визначено базовим навчальним закладом, відбулося урочисте вручення  транспортного засобу. Представники виконавчої влади району та області привітали учнів, педагогічний колектив, батьків та вручили ключі від  нового, сучасного шкільного автобуса .

Після отримання ключів присутні пішли оглядати автобус, а школярі разом з  начальником відділу освіти одразу провели перевірку  транспорту на зручність – розташувалися на пасажирських місцях.

Відтепер діти сіл Біївці та Момоти матимуть можливість організовано та в комфортних умовах добиратися до місця навчання.

Учні, батьки та педагогічний колектив Біївецького НВК щиро вдячні директору Департаменту освіти і науки КОДА  Роговій В.Б., голові постійної комісії освіти і науки Київської обласної ради Даниленку А.С., депутату обласної ради Лисаку С.В.,  голові Богуславської райдержадміністрації Старенькій І.А.,  та начальнику відділу освіти Поліщук О.В. за щедрий подарунок.

По закінченню урочистостей в рамках Проекту «Нова Українська школа» відбувся круглий стіл за участю гостей та педагогів Богуславщини, під час якого було розглянуто актуальні питання освітньої галузі району.

Нехай шкільний автобус служить тривалий час, щоб учні комфортно діставалися до навчальних закладів.

 

Категорія: Новини | Переглядів: 95 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]