Головна » 2018 » Березень » 14 » День "відкритих дверей"
11:46
День "відкритих дверей"

16 березня 2018 року о 16.30 в будинку бібліотеки ім. Адама Міцкевича за адресою: м Київ, вул. Івана Франка, 16/2 відбудеться День "відкритих дверей" Люблінського католицького університету Івана Павла II.


Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II) є найстарішим католицьким університетом Центрально-Східньої Європи, також одним з найстаріших університетів у Польщі. За час свого майже 100-річного існування Університет став одним із найважливіших осередків католицької думки, який має вплив на розвиток польської науки та культури, отримавши широке визнання як в Польщі, так і за кордоном.
 
Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ пропонує навчання І рівня (бакалаврат/ліценціат та інженерськy освіту), ІІ рівня (дворічне магістерське), повне п’ятирічне магістерське та навчання ІІІ рівня (аспірантура) польською та англійською мовами на нижче вказаних факультетах (відділах): теології; права, канонічного права та адміністрації; філософії; гуманітарних наук; суспільних наук; біотехнології та природничих наук; математики, інформатики та ландшафтної архітектури.

Програма обміну студентами, мета програми обмінів Erasmus+ це підвищення якості освіти в країнах, що беруть участь у цій програмі, через розвиток міжнародного співробітництва між університетами та підтримка мобільності студентів і викладачів. У програмі можуть брати участь студенти, випускники, адміністративні та наукові працівники.

При Університеті діє школа польської мови та культури, пропонує цілорічні, семестральні та літні курси. На замовлення організовує групові та індивідуальні цілорічні програми навчання. Перебуваючи на вибраному курсі є можливість вибрати термін, рівень та інтенсивність навчання. Окрім занять з мови, школа пропонує лекції на тему польської культури, історії та важливих суспільних і політичних проблем. Студенти можуть брати участь у різноманітних культурно-туристичних програмах. 

Мета  університету - це забезпечення високої якості освітніх послуг студентам-слухачам, незалежно від їхнього віку, освіти, місця проживання та громадянства. Пропозиція Відкритого університету це лекції, семінари, курси та освітні програми, які можуть проводитися у співпраці з іншими установами та зарубіжними університетами. Відкритий університет проводить свою діяльність як в Польщі, так і за кордоном.

В університеті навчається майже тринадцять тисяч студентів і аспірантів на сорока напрямках. Серед них понад шістсот іноземців, зокрема, в Україні, Білорусії, Нігерії, Грузії, Казахстану, Узбекистану, Пакистану, Сполучених Штатів Америки та Мексики.

З сайту "ОсвітаПоль"

Категорія: Новини | Переглядів: 44 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]