Головна » 2019 » Грудень » 17 » Благодійний проект "Поділись своїм теплом"
11:50
Благодійний проект "Поділись своїм теплом"

Протягом листопада-грудня 2019 року лідери Богуславщини та учні закладів загальної середньої освіти працювали над втіленням благодійного проекту «Поділись своїм теплом», метою якого було організувати свято до Дня Святого Миколая для дітей Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг». До участі долучилися учні Богуславського академічного ліцею №1, Богуславського ліцею №2, Бранепільського НВК, Вільховецької гімназії, Дибинецького НВК, Ісайківського НВК, Киданівського НВК, Мисайлівської гімназії, Розкопанецької ЗОШ, Саварського НВК, Тептіївського НВК, Хохітвянського НВК та Іванівського ОЗО, які стали лідерами по збору коштів.  В результаті проведених акцій зібрано 4986,00 гривень. 2500,00 гривень було вирішено передати на лікування онкохворого учня Богуславського академічного ліцею № 1 Царенка Геннадія.

На решту коштів закуплені подарунки для вихованців дітей Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», а саме:

Принтер Canon Е414 – 1344, 00 гривень

Шкарпетки (30 штук) – 530,00 гривень

Шоколад (30 штук) – 432,00 гривень

Для проведення майстер-класу:

Модулін (2 упаковки) – 128,00 гривень

Зубочистки (2 упаковки) – 20,00 гривень

16 грудня 2019 року лідери Богуславщини, на чолі з координатором учнівського самоврядування в районі Іриною Комісаренко, відвідали вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг».

Голова комісії культури, дозвілля та волонтерської діяльності АДМОБ Васильченко Наталія та депутат цієї ж комісії Сірик Олександр (учні Богуславського академічного ліцею № 1) підготували та провели святковий концерт для дітей. Заступник голови комісії з питань освіти та захисту прав дитини АДМОБ Коростіль Владислава (учениця Ісайківського НВК) та Комаровських Даша (учениця Богуславського академічного ліцею № 1) привітали всіх чудовими піснями. І звичайно ж, до дітей завітав Святий Миколай (Прядко Максим, учень Богуславського академічного ліцею № 1), який подарував дітям солодощі і цінні подарунки (принтер та шкарпетки). Допомагали у проведенні заходу Данілова Марія та Павліченко Ірина (учениці Богуславського НВО «Ліцей № 3 – МАН»), Шманенко Владислав (учень Богуславського ліцею № 2), Кириленко Олена (учениця Киданівського НВК), Бурлуцький Андрій (учень Ісайківського НВК), Пастушенко Мар’яна та Сидоренко Софія (учениці Мисайлівської гімназії), Довгановська Інна та Касинець Діана (учениці Іванівського ОЗО)).

Вихованці «Оберегу» теж не залишили гостей без вітання – затанцювали для них запальні танці.

Після концерту керівник гуртка тістопластики «Солоне тісто» ЦДЮТ Ірина Середа провела для дітей майстер-клас по виготовленню сувенірів з пластиліну модуліну. Дітки мали змогу зробити власноруч собі іграшки та залишити їх на згадку про свято Святого Миколая.

В цей день ніхто не залишився без подарунків, але найголовніше – це посмішки дітей, їх вдячні слова та обійми.

Переглядів: 65 | Додав: Norik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]