Наказ МОН від 28.09.2018 № 1036 «Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Графік підготовки та проведення ЗНО-2019

Основні етапи

Терміни реалізації

Реєстрація осіб для участі у ЗНО

05 лютого - 25 березня

Реєстрація закладами освіти учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО

05 лютого - 18 березня

Внесення змін до реєстраційних даних

до 25 березня

Розміщення на інформаційних сторінках учасників запрошень-перепусток для участі у ЗНО

до 30 квітня

Реєстрація для участі у додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не змогли зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу)

03 - 20 травня

Проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання:

21 травня –

13 червня

математика

21 травня

українська мова і література

23 травня

іспанська, німецька, французька мови

27 травня

англійська мова

28 травня

фізика

30 травня

історія України

04 червня

біологія

06 червня

географія

11 червня

хімія

13 червня

Інформування учасників про результати основної сесії ЗНО; надсилання інформації про результати ДПА у заклади освіти:

до 25 червня

з математики, української мови і літератури, фізики

до 14 червня

з іноземних мов, біології

до 20 червня

з історії України, географії, хімії

до 25 червня

Наказ відділу освіти від 06 травня 2019 року № 70 "Про створення пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Богуславському районі"