Закінчився ще один навчальний рік, настала пора відпочити, розважитись, отримати нові враження!

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Наймасовішою організаційною формою відпочинку та оздоровлення дітей у літній період є дитячі пришкільні табори.

Так, з 29 травня 2018 року відповідно до наказу відділу освіти від 22.05.2018 № 93 "Про організацію роботи літніх пришкільних таборів з денним перебуванням у 2018 році", з метою організованого та якісного проведення оздоровлення та відпочинку дітей, зайнятості учнівської молоді під час канікул, на базі 11 закладів загальної середньої освіти розпочали роботу пришкільні табори.

Богуславська СШ №1

Богуславська ЗОШ №2

Богуславський НВК "ЗОШ №3 - гімназія"

Дибинецький НВК

Іванівський НВК

Вільхівецька філія

Саварський НВК

Бранепільський НВК

Мисайлівський НВК

Тептіївський НВК

Розкопанецька ЗОШ

Разом із пришкільними таборами розпочинають свою роботу 5 літніх мовних табори, де вихованці матимуть можливість не лише активно відпочивати, але й удосконалити свої знання з англійської мови. Всі табори діють відповідно до  Положення про літні пришкільні табори з денним перебуванням дітей.

Цього року табірна зміна розпочалася 29 травня і триватиме по 11 червня. Відпочинком в таборах планується охопити 700 діток. Під час прийому дітей до пришкільних таборів перевага надавалася дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В першу чергу акцентується увага на відпочинок дітей пільгових категорій та учнів початкової школи.

Щоб заклади відпочинку розпочали свою роботу своєчасно були створені належні санітарні умови, також оформлена та погоджена необхідна документація, ретельно підготувались педагоги: склали плани цікавих програм для загонів із урахуванням різносторонніх інтересів їх вихованців, визначились з маршрутами екскурсій, походів.

Сподіваємось, дружелюбна атмосфера, цікаві ігри, завдання, екскурсії подарують дітям позитивні емоціями та враження, нових друзів.

 

               

      

 

Рідний таборе, прощай!

Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити, а пришкільний табір – одне із місць, де можна змістовно провести час.

Завдяки спільним зусиллям районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, сільських рад, колективів закладів освіти, батьків, у цьому році 700 учнів району мали змогу відпочити в 11 пришкільних таборах  з денним перебуванням, які функціонували при закладах загальної середньої освіти Богуславщини з 29 травня по 11 червня 2018 року.

Органами місцевого самоврядування, відділом освіти та колективами закладів було вжито усіх заходів щодо максимального задоволення потреб учнів та організації їх дозвілля. В цьому році відпочинок дітей у пришкільних таборах було профінансовано на загальну суму 179 890 грн., кошти передбачені на харчування, екскурсії, канцтовари, медикаменти.

Кожен день зміни не був схожим на попередній, мав свою тематику та проходив під відповідним гаслом. Робота таборів була дуже різноманітною: пізнавальні заходи, веселі ігри, конкурси, цікаві екскурсії, заходи з національно-патріотичного виховання.

Протягом зміни у таборах забезпечено належний догляд за дітьми, дотримання режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи.

За цих коротких 10 днів перебування у табірній родині всі краще пізнали один одного, згуртувалися, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя.

Закінчилася табірна зміна, проте попереду на дітей чекають ще неповні три місяці літніх канікул. Бажаємо учням  протягом літа отримати необхідний заряд бадьорості, оздоровитися та з новими силами сісти восени за парти.