В нашому районі створена та в повному обсязі виконується програма «Обдарована дитина». До банку даних «Обдарованість» включено 176 дітей.

Історична довідка

У 2000 році консультпункт розпочинає роботу у формі міжшкільних факультативів з біології та хімії.

З 2003 року консультпункт працює у формі проведення індивідуальних і групових занять. З 2003 року поступово розширюються напрямки роботи: українська і російська мови, географія, історія і правознавство.

В 2008 році започатковуються напрямки: математика, англійська мова, екологія.

У 2009 році з’являються нові напрямки роботи з обдарованими дітьми, а саме – з фізики, зарубіжної літератури, інформатики, художньої культури.
У 2010 році перелік предметів, які поглиблено вивчаються учнями консультпункту, поповнюється, з'являються наступні напрямки роботи: образотворче мистецтво та трудове навчання.

У 2012 році започатковується напрямок: фізична культура.

У 2012 -2013 навчальному році у консультпункті навчаються 90 учнів, індивідуальні і групові заняття проводяться по 19-и напрямках.

В консультпункті задіяні 35 вчителів: 22 з  них працюють на базі Богуславської СШ № 1, 2 вчителі - Богуславської ЗОШ № 2, 3 вчителі – Богуславської ЗОШ № 3, 7 вчителів навчальновиховних комплексів району, та 1 вчитель – загальноосвітнії школи району.

У 2012-2013 навчальному році консультпункт працює над наступною проблемою: Формування суспільно-активної, творчої компетентної особистості та підготовка її до успіху в умовах сучасного освітнього процесу.

В 2013-2014 н. р. працював консультпункт «Сузір’я»,  який охоплював такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, інформатику, географію, екологію, історію, українську, російську і англійську мови, трудове навчання, образотворче мистецтво, світову літературу, фізичну культуру, педагогіку і психологію, інформаційні технології, астрономію, економіку, правознавство. В роботі «Сузір’я» задіяно 35 вчителів і 86 учнів.  Кожен з напрямків передбачає поглиблене вивчення предмета понад програмовий рівень загальноосвітньої школи у відповідності до вимог ІІІ та VI етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

В 2014/2015 н.р.  продовжує свою роботу очно-заочний Конкультпункт "Сузір'я", який охоплював такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, географію, економіку, екологію,  історію, українську, російську і іноземну мови, художню культуру. В роботі консультпункту було задіяно 14 вчителів та 21 учень.

В 2015/2016 н.р.   очно-заочний Конкультпункт "Сузір'я"охоплює такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, астрономія, географію, економіку, екологію,  історію, українську, російську і іноземну мови,світову літературу, правознавство, трудове навчання,  художню культуру. В роботі консультпункту було задіяно 24 вчителі та 44 учні.

В 2016/2017 н.р.   очно-заочний Конкультпункт "Сузір'я"охоплював такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, астрономія, географію, економіку, екологію,  історію, українську, іноземну мови, правознавство,інформатику, трудове навчання,  художню культуру. Кожен з напрямків передбачав поглиблене вивчення предмету понад програмовий рівень загальноосвітньої школи у відповідності до вимог ІІІ та VI етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-зихисту науково-дослідницьких робіт МАН. В роботі консультпункту було задіяно 27 вчителів та 54 учні.

В 2017/2018 н.р.   очно-заочний Конкультпункт "Сузір'я"охоплював такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, астрономія, географію, економіку, екологію,  історію, українську, іноземну мови, правознавство,інформатику, трудове навчання,  художню культуру, зарубіжну літературу та мистецтво. Кожен з напрямків передбачав поглиблене вивчення предмету понад програмовий рівень загальноосвітньої школи у відповідності до вимог ІІІ та VI етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-зихисту науково-дослідницьких робіт МАН. В роботі консультпункту було задіяно 35 вчителів та 45 учні.

В 2018/2019 н.р.   очно-заочний Конкультпункт "Сузір'я"охоплює такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, астрономія, географію, екологію,  історію, українську, іноземну мови, правознавство,інформатику, трудове навчання,  художню культуру та образотворче мистецтво. Кожен з напрямків передбачає поглиблене вивчення предмету понад програмовий рівень загальноосвітньої школи у відповідності до вимог ІІІ та VI етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-зихисту науково-дослідницьких робіт МАН. В роботі консультпункту  задіяно 34 вчителі та 43 учні.

В 2019/2020 н.р.   очно-заочний консультпункт "Сузір'я"охоплює такі предмети: біологію, хімію, математику, фізику, астрономія, географію, екологію,  історію, українську, іноземну мови, правознавство,інформатику, трудове навчання, зарубіжна література. Кожен з напрямків передбачає поглиблене вивчення предмету понад програмовий рівень загальноосвітньої школи у відповідності до вимог ІІІ та VI етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-зихисту науково-дослідницьких робіт МАН. В роботі консультпункту  задіяно 27 вчителів та 39 учнів.