Міжнародна Громадська організація
«Врятуймо дітей Європи» (чорнобильців)

вул. Баллінська, 13, м. Дніпро, 49068, Україна,
тел. 097-161-44-13, т/ф +38 056 374 00 25
http://savechildren.org.ua; e-mail: info@savechildren.org.ua
Свідоцтво Міністерства Юстиції України № 1978 від 20 жовтня 2003 р.

 

      Міжнародна громадська організація «Врятуймо дітей Європи» (чорнобильців) започаткувала проведення Всеукраїнських програм «Участь суспільства у проекті на користь дітей та молоді», спрямованих на виховання у дітей високих морально-етичних та духовних цінностей, а також свідомого ставлення до особистого здоров'я та прагнення до світлого майбутнього.

      З метою зниження та попередження скоєння випадків ДТП серед учнів шкіл, МГО пропонує стати активними учасниками діючого Інформаційного Довідника. Цей довідник дозволяє віддзеркалювати бажання кожного і в цілому всіх вас створити для учнів всіх шкіл у районах такі необхідні умови, які б не тільки змогли застерегти скоєння ними випадків ДТП, але й завдяки набутим знанням з Правил дорожнього руху своєчасно запобігти та передбачити будь-яку ситуацію їх скоєння.

     Першим порадником та другом учнів кожної школи щодо виконання Безпеки та Правил дорожнього руху може стати – невеличка всеукраїнська газета «ДАІШКА», яка призначена для дітей, педагогів, батьків…

     Участь батьків сьогодні у заходах просвітньої програми дасть змогу у майбутньому знизити випадки порушень Правил дорожнього руху серед її учасників (водіїв, батьків, дітлахів і школярів в області) та скоєння тяжких ДТП.

     Тому, для реалізації цих суспільно-значущих програм громадська організація «Врятуймо дітей Європи» просить визначитися з можливістю проінформувати батьківські громади навчальних закладів про їх запрошення до участі разом зі своїми дітьми у суспільних заходах, спрямованих на зниження коефіцієнту смертності від ДТП та пропонує всім небайдужим всіляко долучитися до Акції.