Здоров’я дитини – багатство України, це її сьогодення і що найголовніше, - майбутнє. Тому, одним із пріоритетних напрямів реформування виховання учнів, є забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров’я.

На виконання Законів України, Постанов Кабінету Міністрів, наказів та листів Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, наказів та листів Міністерства охорони здоров’я України та районної Програми «Організації харчування учнів та вихованців навчальних закладів Богуславського району на 2017-2019 роки» (із змінами і доповненнями) та рішення Богуславської районної ради «Про встановлення вартості харчування одного дітодня в дошкільних, загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Богуславського району» 05 грудня 2017 року №292  -22 –VІІ   було виділено кошти на харчування вихованців та учнів навчальних закладів Богуславського району.

Відповідно до районної Програми безкоштовним харчуванням  забезпечено:  дітей дошкільного віку, учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій: дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 1 червня 2000 р. № 1768 (із змінами), дітей, з особливими освітніми потребами; дітей, переселених з тимчасово окупованих територій та територій на яких проводиться антитерористична операція, дітей, батьки яких безпосередньо приймають участь в антитерористичній операції або були учасниками АТО; дітей, батьки яких мають статус учасників бойових дій; дітей, батьки яких брали безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС та її наслідків, дітей напівсиріт та дітей одиноких матерів/батьків.

 

З січня 2019 року вартість харчування одного дітодня в дошкільний, загальноосвітніх та навчально-виховний закладах району становить (рішення Богуславської районної ради від 21 грудня 2018 року №417-35 –VІІ  «Про встановлення вартості харчування одного дітодня в дошкільних, загальноосвітніх та навчально-виховних закладах Богуславського району»):

  • міські дошкільні навчальні заклади – 28,00 грн. (16 грн. 80 коп. (60%) – батьки, 11 грн. 20 коп. (40%) – районний бюджет);
  • сільські дошкільні навчальні заклади – 23,00 грн. (9 грн. 20 коп. (40%) – батьки, 13 грн. 80 коп. (60%) – районний бюджет);
  • сільські дошкільні навчальні заклади у складі навчально-виховних комплексів – 23,00 грн. (9 грн. 20 коп. (40%) – батьки, 13 грн. 80 коп. (60%) – районний бюджет);
  • учні пільгових категорій 1-11 класів – 21,00 грн. при одноразовому харчуванні;
  • учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів – 21,00 грн. при одноразовому харчуванні за наявності фінансового ресурсу.

 

Організоване шкільне харчування регламентується санітарними правилами і нормами, і тому значною мірою задовольняє принципи раціонального харчування.

Рахунок для внесення батьківської плати за харчування дітей д/с в складі НВК