22). З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 14 вересня 2018 року в Богуславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3 – гімназія» відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукового сигналу, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні у супроводі вчителя організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей в класі та про кількість евакуйованих. Після проведення евакуації до місця пожежі прибули працівники 13-ДПРЧ м. Богуслав, яким сповістили, що на другому поверсі залишився учень. По висувній драбині працівниками ДСНС  з 2 поверху було проведено евакуацію учня. На цьому навчання закінчились, але дітлахи   виявили бажання детальніше  оглянути пожежну машину, одягнути бойове знаряддя та навіть по-справжньому загасити пожежу.

Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

23).20 вересня Богуславськими рятувальниками в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» проведено профілактичну роботу з дітьми Киданівського НВК. Рятувальники  нагадали дітям правила поведінки в побуті, про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, дії при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів, а також дії при розпиленні небезпечних хімічних речовин та газів.  Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України. Також, дітям було наголошено, що в жодному разі не можна дзвонити до служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя. На завершення діти подякували рятувальникам та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.

24).21 вересня 2018 року  для учнів Саварського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок", рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої - звернути увагу дітей та вчителів на проблему безпеки власного життя та здоров’я.

Під час акції фахівці ДСНС звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки де б вони не були – в школі, вдома, чи на прогулянці, а також про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів а також дії при розпиленні небезпечних хімічних речовин та газів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу для випускників навчального закладу щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Для кращого засвоєння інформації співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій роздали інформативні листівки та розмальовки.

25). 10 жовтня співробітники Богуславського району разом з фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи ЦЗД Головного управління  Лясковським П.Р., завітали до загальноосвітньої школи №1 м. Богуслав, де на них в актовому залі уже чекали майбутні випускники Богуславщини.

Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу на перевагах служби цивільного захисту, розповіли про тонкощі рятувальної справи, провели відео конференцію з представниками Національного університету цивільного захисту України м. Харків, а також довели інформацію про умови вступу до ВНЗ.

Школярі, в свою чергу, під час спілкування проявляли великий інтерес до професії, задавали безліч питань, на які отримували вичерпні відповіді. Тож є сподівання, що в майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю охочих. Адже кожен зі випускників зараз стоїть перед вибором своєї майбутньої професії, і хто знає, можливо хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє із благородною справою – рятувати життя.

26). Рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області  провели профорієнтаційну роботу в Хохітвянському навчально-виховному комплексу.

Аби зацікавити учнів нашою службою, вогнеборці розповіли вихованцям закладу про усі тонкощі нелегкої, проте почесної та героїчної професії – рятувальник.

Зокрема фахівці Служби порятунку 101 ознайомили присутніх з усіма етапами вступної кампанії до вищих навчальних закладів системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а їх в Україні три: Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності і Національний університет цивільного захисту України у Харкові, та розповіли про основні вимоги до кандидатів на вступ.

Варто зазначити, що рятувальники не упустили можливості нагадати усім присутнім про правила пожежної безпеки  та про алгоритми дій при виникненні пожежі, ВНП чи інших надзвичайних ситуацій.

27).12 листопада   2018  року для учнів Богуславського НВК "ЗОШ № 3-гімназія", рятувальники державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав, провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої - звернути увагу дітей на  дотримання правил пожежної безпеки в навчальних закладах та в побуті, дії на випадок пожежі та при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Для кращого засвоєння інформації співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій роздали для учнів розмальовки «101 На допомогу малечі».

28). Фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління. Головною метою рятувальників є формування у дітей відповідального ставлення до власного життя та здоров’я, і як наслідок, зменшення кількості надзвичайних ситуацій за участю малечі.

20 листопада фахівцями Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області  у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» завітали в Дошкільний навчальний заклад № 4 «Казка» міста Богуслава.

29). 22 листопада   2018  року рятувальники завітали до Богуславської ЗОШ № 2  та  провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої - звернути увагу дітей на  дотримання правил пожежної безпеки в навчальних закладах та в побуті, дії на випадок пожежі, при виявлені вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період та заборону бавитися різними хімічними речовинами.

Для кращого засвоєння інформації співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій роздали для учнів розмальовки «101 На допомогу малечі».

30). 29 листопада фахівці Служби порятунку «101» у рамках Тижня безпеки життєдіяльності завітали до учнів та викладачів Дибинецького НВК.

Під час занять, рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в зимовий період, наголосили на їх дотриманні. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання, правила користування первинними засобами пожежогасіння, дій під час розпилення газу та дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Наприкінці заходу, всі діти подякували рятувальникам за проведену роботу.

31). 30 листопада для учнів Ісайківського навчально-виховного комплексу, рятувальники державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав, провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої -звернути увагу дітей та вчителів на проблему безпеки власного життя та здоров’я.

Під час акції фахівці рятувальники розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання, правила користування первинними засобами пожежогасіння, дій під час розпилення газу, дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки на водоймі.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України

Для кращого засвоєння інформації співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій роздали інформативні листівки.

32). 06 грудня  2018  року для учнів Саварського навчально-виховного комплексу, рятувальники державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав, провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої - звернути увагу дітей та вчителів на проблему безпеки власного життя та здоров’я та провели профорієнтаційну роботу, щодо вступу до навчальних закладів ДСНС України.