1). 17 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Розкопанці. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі та області. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

2).22 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія». Учням випускного класу надали інформацію  щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України також  розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки на водних об'єктах в зимовий період та під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

3). 25 січня рятувальники провели Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з дітлахами дошкільного віку у с. Мисайлівка, Богуславського району.

Рятувальники нагадали дітям правила безпеки під час відпочинку на водних об'єктах в зимовий період та про заборону гратися з вогнем. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

4). 25 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Мисайлівка. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь.

5). 23 лютого фахівці Служби порятунку Богуславського РС спільно з представником  головного управління ДСНС України у Київській  області провели роботу з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Богуслав щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України.

Рятувальники розповіли випускникам про головні напрямки у роботі та умови вступу до навчальних закладів ДСНС України, а також переглянули відеоролики навчальних закладів ДСНС.

Розмова з учнями випускних класів пройшла у позитивній атмосфері, випускників зацікавила ідея зв'язати своє життя з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. В свою чергу вогнеборці наголосили, що «Рятувальник» - це не просто професія, а спосіб життя, і відповідальність яка покладається на плечі співробітників ДСНС дуже велика, а сама професія є небезпечною. Але це не налякало випускників, особливо хлопців, які вважають, що ця професія саме для справжніх чоловіків.

На останок, співробітники ДСНС побажали учням успіхів в здачі ЗНО та повідомили, що будуть раді бачити їх у рядах співробітників ДСНС.

6). 13 березня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в опорний навчальний заклад Іванівської НВК. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема льоду та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів. Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

7). Щоб виховати у підростаючого покоління відчуття відповідальності за дотримання правил безпеки та навчити дітей, як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації, у рамках тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали 14 березня до дітей загальноосвітньої школи №2 м. Богуслав де розповіли про правила поведінки у навчальному закладі, виявлення вибухонебезпечних предметів та правил поведінки на водоймах.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену роботу.

8). 15 березня рятувальники провели Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з дітлахами дошкільного віку у с. Ісайки, Богуславського району.

Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем. Під час зустрічі рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

9). 22 березня на базі Богуславської спеціалізованої школи №1 проводилися протипожежні тренування на тему: «Дії працівників та закладу у разі виникнення НС». До цього заходу залучалися працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області. Під час проведення тренування учні загальноосвітньої школи  прийняли участь у гасіння умовної пожежі, швидкому одягання бойового одягу рятувальників та ознайомилися з оснащенням пожежного автомобіля.

Користуючись нагодою, рятувальники провели з працівниками навчального закладу практичне використання вогнегасників під час пожежі, розповіли про небезпеку недотримання правил пожежної безпеки у побуті, дії працівників на випадок пожежі та НС. Також рятувальники акцентували увагу на правилах поведінки під час виявлення підозрілих предметів, які можуть виявитися вибухонебезпечними.

Наприкінці тренування учні подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.

10). 29 березня до рятувальників Богуславського районного сектору на Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали учні навчально-виховного комплексу с. Іванівка, Богуславського району.

Під час екскурсії, співробітники пожежно-рятувального підрозділу обговорили із школярами та дорослими основні правила поведінки на випадок виникнення надзвичайної ситуації, зокрема під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечного предмету. Також учні дізнались багато нового та цікавого про професію рятівника, яким чином здійснюється підготовка рятувальника, які правила діють при вступу до вищих навчальних закладів державної служби з надзвичайної ситуації.

Звернувши увагу старшокласників до проблемних питань оперативної обстановки та питань цивільного захисту населення, рятувальники показали дітям пожежну техніку, обладнання та провели із учнями спеціальну естафету, під час якої школярі змагалися на швидкість та правильність одягання бойового одягу.

Наприкінці екскурсії учні подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.

11). 04 квітня під час перевірки у Богуславському НВК "Загальноосвітня школа №3 - гімназія" рятувальники провели інструктаж з правил пожежної безпеки. Вони акцентували увагу присутніх на проблемах протипожежної безпеки приватної власності та розглянули ряд проблемних питань щодо забезпечення протипожежного захисту на даному об'єкті. Також наочно продемонстрували як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі. Нарада проходила в дискусійному режимі, де працівники задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки. Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, а також послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів. 

Спілкування відбулося у жвавій і динамічній атмосфері.

12). 16 квітня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели пізнавальний захід  з вихованцями КДНЗ № 1 «Малятко».

Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

13). 20 квітня на базі Богуславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" проводилися протипожежні тренування на тему: «Дії працівників та учнів закладу у разі виникнення НС». До цього заходу залучалися працівники Богуславського районного сектору. Під час проведення тренування учні загальноосвітньої школи  прийняли участь у гасіння умовної пожежі, швидкому одягання бойового одягу рятувальників та мали змогу ознайомитися з пожежний автомобіль і його комплектацією. Із цікавістю діти прослухали розповіді вогнеборців про те, які надзвичайні події та за допомогою яких спецінструментів їм доводилося долати, одночасно активно відповідаючи на запитання рятувальників на знання правил безпеки. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання, спалювання сухої рослинності, правила поведінки на водних об’єктах та дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці тренування учні подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.

14).  02.05.2018 року на акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників завітали діти Шупиківського НВК

15). 04 травня рятувальники провели інструктаж з правил пожежної безпеки з працівниками дошкільного навчального закладу № 6 ”Дзвіночок”. Вони акцентували увагу присутніх на проблемах протипожежної безпеки приватної власності та розглянули ряд проблемних питань щодо забезпечення протипожежного захисту на даному об'єкті. Також наочно продемонстрували як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі. Нарада проходила в дискусійному режимі, де працівники задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки. Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, а також послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів. 

Спілкування відбулося у жвавій і динамічній атмосфері.

16). 14 травня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції Запобігти! Врятувати! Допомогти! провели пізнавальний захід  з вихованцями ДНЗ № 1 «Малятко».

Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем та про правила  . поведінки на водних об’єктах. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

17). 15 травня у рамках «Тижня знань з безпеки життєдіяльності» рятувальники завітали до дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», що в місті Богуслав.

Рятувальники проведені профілактичні бесіди з вихованцями ДНЗ № 6 «Дзвіночок» з питань запобігання виникнення пожеж від дитячих пустощів з вогнем та безпечної поведінки на воді. Дітям було детально роз’яснено небезпеку дитячих пустощів з вогнем та небезпеку підозрілих знахідок і до яких наслідків це може призвести якщо нехтувати правилами пожежної безпеки.

18). 21 травня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції Запобігти! Врятувати! Допомогти! провели пізнавальний захід  з вихованцями ДНЗ № 4 «Казка».

Рятувальники розповіли малечі про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Дітлахи дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися під час відпочинку біля води. Крім того, малюкам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

19). 24 травня на території дошкільного навчального закладу №1 “Малятко проводилися протипожежні тренування на тему: «Евакуації вихованців при виникненні пожежі в садочку». До цього заходу залучалися працівники Богуславського районного сектору, представники Богуславської РДА.

З початку заходу було оголошено про задимлення в садочку. Вихователі разом із керівним складом у найкоротший термін організували евакуацію малечі, через основні та запасні виходи, у безпечне місце, перерахували їх та доповіли керівнику закладу.

Після закінчення тренування керівнику та організаторам дано поради та рекомендації для ще більш якісних дій в умовах пожежі.

20). 01 червня в рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 13-ї  Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали діти з загальноосвітньої школи №1 м. Богуслав.

Хлопчикам та дівчаткам було продемонстровано пожежну машину. Вони мали змогу приміряли на себе бойовий одяг пожежного, потримали пожежно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли щодо необхідності дотримання правил поведінки на воді, заборону купання у незнайомих місцях, поведінку у лісі та про дії у разі виявлення невідомих предметів.

Також, дітям було наголошено, що в жодному разі не можна дзвонити до служби порятунку лише з цікавості або заради розваги, тому що згаяний час на хибний виклик може вартувати чийогось життя.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, малеча ставила багато запитань стосовно роботи рятувальної частини, отримала безліч позитивних вражень та яскравих емоцій.

На завершення діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.

21). 07 червня в рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 13-ї  Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали діти з загальноосвітньої школи №1 м. Богуслав.

На початку співробітники Служби порятунку «101» продемонстрували пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, детально розповіли дітям про призначення пожежного інвентарю та ситуації при яких його можна і потрібно застосовувати. Рятувальники розповіли щодо необхідності дотримання правил поведінки на воді, заборону купання у незнайомих місцях, поведінку у лісі та про дії у разі виявлення невідомих предметів.

Діти цього дня дізнались від вогнеборців багато корисної та важливої інформації, яка привчить їх в майбутньому берегти та цінувати власне життя і життя оточуючих, уникати небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти впевнено та грамотно.

На завершення активні слухачі отримали профілактичні листівки та пообіцяли, що дотримуватимуться правил безпеки життєдіяльності аби ніколи не потрапляти у біду.