1). 17 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Розкопанці. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі та області. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

2).22 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія». Учням випускного класу надали інформацію  щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України також  розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки на водних об'єктах в зимовий період та під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

3). 25 січня рятувальники провели Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з дітлахами дошкільного віку у с. Мисайлівка, Богуславського району.

Рятувальники нагадали дітям правила безпеки під час відпочинку на водних об'єктах в зимовий період та про заборону гратися з вогнем. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

4). 25 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Мисайлівка. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь.

5). 23 лютого фахівці Служби порятунку Богуславського РС спільно з представником  головного управління ДСНС України у Київській  області провели роботу з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Богуслав щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України.

Рятувальники розповіли випускникам про головні напрямки у роботі та умови вступу до навчальних закладів ДСНС України, а також переглянули відеоролики навчальних закладів ДСНС.

Розмова з учнями випускних класів пройшла у позитивній атмосфері, випускників зацікавила ідея зв'язати своє життя з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. В свою чергу вогнеборці наголосили, що «Рятувальник» - це не просто професія, а спосіб життя, і відповідальність яка покладається на плечі співробітників ДСНС дуже велика, а сама професія є небезпечною. Але це не налякало випускників, особливо хлопців, які вважають, що ця професія саме для справжніх чоловіків.

На останок, співробітники ДСНС побажали учням успіхів в здачі ЗНО та повідомили, що будуть раді бачити їх у рядах співробітників ДСНС.

6). 13 березня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в опорний навчальний заклад Іванівської НВК. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема льоду та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів. Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

7). Щоб виховати у підростаючого покоління відчуття відповідальності за дотримання правил безпеки та навчити дітей, як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації, у рамках тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали 14 березня до дітей загальноосвітньої школи №2 м. Богуслав де розповіли про правила поведінки у навчальному закладі, виявлення вибухонебезпечних предметів та правил поведінки на водоймах.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену роботу.

8). 15 березня рятувальники провели Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з дітлахами дошкільного віку у с. Ісайки, Богуславського району.

Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем. Під час зустрічі рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

9). 22 березня на базі Богуславської спеціалізованої школи №1 проводилися протипожежні тренування на тему: «Дії працівників та закладу у разі виникнення НС». До цього заходу залучалися працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області. Під час проведення тренування учні загальноосвітньої школи  прийняли участь у гасіння умовної пожежі, швидкому одягання бойового одягу рятувальників та ознайомилися з оснащенням пожежного автомобіля.

Користуючись нагодою, рятувальники провели з працівниками навчального закладу практичне використання вогнегасників під час пожежі, розповіли про небезпеку недотримання правил пожежної безпеки у побуті, дії працівників на випадок пожежі та НС. Також рятувальники акцентували увагу на правилах поведінки під час виявлення підозрілих предметів, які можуть виявитися вибухонебезпечними.

Наприкінці тренування учні подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.

10). 29 березня до рятувальників Богуславського районного сектору на Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали учні навчально-виховного комплексу с. Іванівка, Богуславського району.

Під час екскурсії, співробітники пожежно-рятувального підрозділу обговорили із школярами та дорослими основні правила поведінки на випадок виникнення надзвичайної ситуації, зокрема під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечного предмету. Також учні дізнались багато нового та цікавого про професію рятівника, яким чином здійснюється підготовка рятувальника, які правила діють при вступу до вищих навчальних закладів державної служби з надзвичайної ситуації.

Звернувши увагу старшокласників до проблемних питань оперативної обстановки та питань цивільного захисту населення, рятувальники показали дітям пожежну техніку, обладнання та провели із учнями спеціальну естафету, під час якої школярі змагалися на швидкість та правильність одягання бойового одягу.

Наприкінці екскурсії учні подякували рятувальникам та зробили фото напам’ять.

11). 04 квітня під час перевірки у Богуславському НВК "Загальноосвітня школа №3 - гімназія" рятувальники провели інструктаж з правил пожежної безпеки. Вони акцентували увагу присутніх на проблемах протипожежної безпеки приватної власності та розглянули ряд проблемних питань щодо забезпечення протипожежного захисту на даному об'єкті. Також наочно продемонстрували як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі. Нарада проходила в дискусійному режимі, де працівники задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки. Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, а також послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів. 

Спілкування відбулося у жвавій і динамічній атмосфері.

12). 16 квітня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели пізнавальний захід  з вихованцями КДНЗ № 1 «Малятко».

Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.