1). 17 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Розкопанці. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі та області. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

2).22 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в Богуславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія». Учням випускного класу надали інформацію  щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України також  розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки на водних об'єктах в зимовий період та під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

3). 25 січня рятувальники провели Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» з дітлахами дошкільного віку у с. Мисайлівка, Богуславського району.

Рятувальники нагадали дітям правила безпеки під час відпочинку на водних об'єктах в зимовий період та про заборону гратися з вогнем. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

4). 25 січня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали в загальноосвітню школу с. Мисайлівка. Дітям розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, зокрема на водних об'єктах в зимовий період та правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів.

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь.