38). 02 жовтня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського району провели урок із дітьми Побережківської загальноосвітньої школи.

Співробітники ДСНС наголосили, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті при користуванні пічним опаленням, газовим опаленням та електроприладами. А щоб учні не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки та пам’ятки.
На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань про те, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Рятувальники побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства.
39). 3 жовтня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів Медвинської загальноосвітньої школи.
Рятувальники підготували для дітей повчальну розповідь про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись аби попередити виникнення пожежі в побуті, при користуванні електронагрівальними приладами,  особливо у відсутності дорослих поряд. Також рятувальники розповіли як слід діяти у випадку пожежі та озвучили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення спровоковане людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.
На уроці учні отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

40).19 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до школярів Дибинецької загальноосвітньої школи, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС розповідали про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про вогнегасники та правила користування ними, та правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Не забули рятувальники і нагадати учням правила безпечного поводження під час пожежі в разі відсутності дорослих, та про правила поведінки під час пічного опалення. В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.