38). 02 жовтня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського району провели урок із дітьми Побережківської загальноосвітньої школи.

Співробітники ДСНС наголосили, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті при користуванні пічним опаленням, газовим опаленням та електроприладами. А щоб учні не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки та пам’ятки.
На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань про те, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Рятувальники побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства.
39). 3 жовтня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів Медвинської загальноосвітньої школи.
Рятувальники підготували для дітей повчальну розповідь про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись аби попередити виникнення пожежі в побуті, при користуванні електронагрівальними приладами,  особливо у відсутності дорослих поряд. Також рятувальники розповіли як слід діяти у випадку пожежі та озвучили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення спровоковане людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.
На уроці учні отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

40).19 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до школярів Дибинецької загальноосвітньої школи, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС розповідали про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про вогнегасники та правила користування ними, та правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Не забули рятувальники і нагадати учням правила безпечного поводження під час пожежі в разі відсутності дорослих, та про правила поведінки під час пічного опалення. В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

41). 2 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Богуславського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з дітлахами Богуславського КДНЗ № 5 " Сонечко"

Працівники ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, правила пожежної безпеки в навчальних закладах, застерегли дітлахів від небезпечних забав з сірниками й запальничками, а також під час відпочинку в лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час заходу діти отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

42).13 листопада в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів Медвинської загальноосвітньої школи.

Рятувальники підготували для дітей повчальну розповідь про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись аби попередити виникнення пожежі в побуті, при користуванні електронагрівальними приладами,  особливо у відсутності дорослих поряд. Також рятувальники розповіли як слід діяти у випадку пожежі та озвучили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення спровоковане людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.
На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

43).14 листопада в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів дитячого навчального закладу «Казка» м. Богуслав, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС розповідали про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про вогнегасники та правила користування ними, та правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами. Не забули рятувальники і нагадати дітлахам правила безпечного поводження під час пожежі в разі відсутності дорослих. В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

44).15 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Богуславського НВК "ЗОШ № 3- гімназія".

Рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті , небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.
В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

 

45). 20 листопада в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів Хохітвянської загальноосвітньої школи. Під час зустрічі з дітьми, рятувальники проводили різноманітні тематичні конкурси та вікторини, розповідали про причини виникнення пожеж та їх наслідки, роз’яснювали основні вимоги пожежної безпеки в побуті та під час навчального процесу. Також, рятувальники навчали першочерговим діям у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій та розповсюджували листівки й пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності.

46). 21 листопада в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів Дибинецької  загальноосвітньої школи, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Протягом зустрічі дітям було наголошено про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті. Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявлені.
Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі. Кожен маленький слухач мав згоду розповісти власні історії, пов'язані з рятувальниками. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки та зробили фото на пам'ять, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.
47). 27 листопада рятувальниками Богуславського районного сектору було проведено агітаційну роботу серед випускників загальноосвітньої школи № 3 міста Богуслав щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС України. Учням було надано листівки з роз’ясненням критеріїв для вступу, після чого рятувальники відповіли на всі питання, які цікавили учнів щодо вступу у вищі навчальні заклади.

48). 30 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Тептіївського НВК.

Рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті , небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів. В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

49). 05 грудня рятувальники Богуславського районного сектору провели громадську акцію Запобігти! Врятувати! Допомогти! в дитячому садочку с. Медвин.

Дітям розповіли правила безпеки в побуті та садочку. Запитали діток, що вони знають про пожежну безпеку та рятувальників, нагадали що гратися з вогнем небезпечно.
Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявлені.
Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки та зробили фото на пам'ять, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

50).07 грудня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів, які навчаються у центрі дитячої та юнацької творчості, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Рятувальники вкотре нагадали школярам про правила пожежної безпеки та дії під час виникнення надзвичайних ситуацій, ознайомили їх з різноманітним засобами індивідуального захисту та первинними засобами пожежогасіння. Потім вогнеборці звернули увагу дітей на те, що попередити біду легше, ніж її подолати, а отже необхідно знати і дотримуватися правил особистої безпеки. Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявлені.
Наприкінці заходу рятувальники відпрацювали з дітьми алгоритм дій у разі виникнення пожежі та роздали листівки на протипожежну тематику.
51). 08 грудня рятувальниками Богуславського районного сектору було проведено агітаційну роботу серед випускників загальноосвітньої школи № 2 міста Богуслав щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС. Учням було надано листівки з роз’ясненням критеріїв для вступу, після чого рятувальники відповіли на всі питання, які цікавили учнів щодо вступу у вищі навчальні заклади.

52). 11 грудня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського РС завітали до дітлахів КДНЗ (ЦРД) № 1 «Малятко».

Рятувальники підготували для дітей повчальну розповідь про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись аби попередити виникнення пожежі в побуті, при користуванні електронагрівальними приладами,  особливо у відсутності дорослих поряд. Також рятувальники розповіли як слід діяти у випадку пожежі та озвучили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення спровоковане людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.

На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

53).Співробітники Служби порятунку «101» м. Богуслав провели профорієнтаційну роботу в ЗОШ №1 м.Богуслав по відбору школярів до вступу в вищі навчальні заклади системи ДСНС України.
З метою заохочення учнів до професії рятувальника, розповіли про порядок проходження навчання та служби в навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Не забули вогнеборці акцентувати увагу й на дотриманні правил пожежної безпеки під час зимового періоду, розповівши дітям про всі небезпеки, які можуть статися з ними при недотриманні елементарних правил.
По закінченню всі бажаючі ставили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники давали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість та роздали інформативні листівки з усіма необхідними критеріями для вступу.